پخش تلويزيوني مراسم اعطاي جوايز «گلدن گلوب» ۱۷ ميليون بيننده داشت.

به گزارش ايسنا، ۱۶ ميليون و ۸۴۰ هزار مخاطب تلويزيوني پخش مراسم اعطاي جوايز سينمايي و تلويزيوني «گلدن گلوب» را از شبكه «ان.بي.سي» تماشا كردند. مراسم فرش قرمز «گلدن گلوب» نيز ۷ ميليون و ۳۴۰ هزار مخاطب تلويزيوني را به خود جذب كرد.

اين در حالي است كه مراسم اعطاي جوايز «گلدن گلوب» كه باز هم با اجراي «ريكي گراويس» برگزار شد،‌ نسبت به سال گذشته مخاطب كمتري داشته است. در سال‌هاي ۲۰۱۰ و ۲۰۱۱ مراسم «گلدن گلوب» ۱۷ ميليون بيننده داشت. اما در مقايسه با پخش تلويزيوني ديگر مراسم اعطاي جوايز هنري، «گلدن گلوب» پس از مراسم اسكار و «گرمي» در رتبه‌ي سوم ايستاده است.

مراسم اعطاي جوايز انجمن موسيقي كشور ۱۶ ميليون و ۴۰ هزار بيننده داشته‌، پخش تلويزيوني مراسم اعطاي جوايز موسيقي آمريكايي از شبكه‌ي «اي.بي.سي»، ۱۲ ميليون و ۷ هزار مخاطب داشته و پس از آن مراسم اعطاي جوايز «امي» از شبكه‌ي «فاكس»، ۱۲ ميليون و ۴۴۰ هزار بيننده را به خود جذب كرده است.

شبكه‌ «اي.بي.سي» مراسم اعطاي جوايز آكادمي اسكار را در ماه فوريه‌ ۲۰۱۱ به روي آنتن برد و اين برنامه ۳۷ ميليون و ۹۲۰ هزار بيننده داشت.

به گزارش ديجيتال اسپاي‌، پس از مراسم اسكار‌، مراسم اعطاي جوايز «گرمي» از شبكه‌ «سي.بي.سي» با ۲۶ ميليون و ۶۷۰ هزار بيننده بيشترين ميزان مخاطب تلويزيوني را داشت.

جايزه‌ي «گلدن گلوب» ( Golden Globe Award) نام مجموعه جوايزي است که هرساله در ايالات متحده آمريکا توسط اتحاديه مطبوعات خارجي هاليوود به بهترين توليدات سينمايي و تلويزيوني اهدا مي‌شود.

اين جايزه براي اولين‌بار در سال ۱۹۴۴ به فيلم‌هاي توليدي و محصولات تلويزيوني تعلق گرفت. مهم‌ترين جايزه آکادمي با نام «بهترين فيلم» يکي از مهم‌ترين رقابت‌هاي فيلم‌سازان محسوب مي‌شود. همچنين جايزه «يک عمر فعاليت هنري» يکي از مهم‌ترين جوايز «گلدن گلوب» است که هرسال به يکي از بزرگان عرصه‌ي سينما و تلويزيون آمريکا داده مي‌شود.

اين مراسم كه پرفروغ‌ترين مراسم سينمايي جهان به شمار مي‌آيد و توسط آكادمي علوم و هنرهاي تصاوير متحرک آمريكا اعطا مي‌شود، به نوعي معروف‌ترين جايزه‌ي سينمايي جهان است.رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.