اكران فيلم‌ سينمايي «خيابان‌هاي آرام» به كارگرداني كمال تبريزي مجددا به تعويق افتاد.

به گزارش ایسنا، اين كارگردان سينماي ايران گفت: امروز باخبر شدم که فيلم سينمايي «خيابان‌هاي آرام» با اينکه ظاهرا پروانه نمايش هم دارد تا اطلاع ثانوي به نمايش عمومي درنخواهد آمد و بازهم ظاهرا جلوي نمايش آن گرفته شده است.

تبريزي شرايط اكران «خيابان‌هاي آرام» را شبيه شرايط چند سال قبل «به رنگ ارغوان» توصيف و همچنين مطرح كرد: «خيابان‌هاي آرام» نيز فعلا به سرنوشت «پاداش» دچار شده است، با اين تفاوت که يکي پروانه نمايش دارد و ديگري کماکان بدون پروانه است، هرچند که داشتن پروانه يا نداشتن آن توفير چنداني ندارد.

پيش‌بيني ‌شده بود كه فيلم «خيابان‌هاي آرام» در اكران نوروزي قرار داشته باشد اما طبق اعلام كارگردان اكران آن دوباره به تعويق افتاده است.

تماس با تهيه‌كننده و پخش‌كننده فيلم «خيابان‌هاي آرام» درباره‌ي عدم اكران جديدترين ساخته‌ي كمال تبريزي به نتيجه‌اي نرسيد.

عليرضا سجادپور نيز درباره‌ي دلايل تعويق اكران «خيابان‌هاي آرام» گفت: نظري ندارم.

فيلم كمال تبريزي ابتدا قرار بود پس از فيلم «سعادت آباد» مازيار ميري در فصل پاييز اكران شود اما در آستانه‌ي آغاز اكرانش به دليل همزمان شدن با ماه محرم اكران نشد و در همان مقطع حبيب كاوش ـ سخنگوي شوراي صنفي نمايش ـ گفته بود: با توجه به اينكه اكران «خيابان‌هاي آرام» با محرم همزمان مي‌شود، قرار شد پخش‌كننده آن فيلمي را به جايش معرفي كند تا فيلم تبريزي بعد از ماه محرم اكران شود.

فيلمبرداري اين فيلم به شکل کامل در کشور ارمنستان انجام شده و نيکي کريمي در آن در نقش خبرنگار يک برنامه تلويزيوني جلوي دوربين رفته است.

حسن معجوني، لعيا زنگنه، محمدرضا فروتن و رضا داودنژاد همراه با عيسي يوسفي‌پور، عباس توفيقي، سوگل قلاتيان، امير زمستاني، پيام عبدالهيان، آفاق ميرقاسمي، هستي مهمائي، محسن رمضاني، بهنام وطن، پارميدا شوقي، زهرا طاهري‌منش و مينه لي هاکوپيان ديگر بازيگران فيلم کمال تبريزي هستند. حبيب رضايي هم مسؤوليت انتخاب بازيگران را برعهده داشته است.

«خيابان‌هاي آرام» بر اساس فيلمنامه‌اي از كامبوزيا پرتوي جلوي دوربين رفته است.


رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.