يک مدعي مهدويت نامزد انتخابات رياست جمهوري مصر شد
يک مدعي مهدويت که با نام "مهدي منتظر" در انتخابات رياست جمهوري مصر ثبت نام کرده است، ادعا کرد هزار سال پيش از عربستان خارج شده است!
به گزارش گروه بین الملل مشرق، انتخابات ریاست جمهوری مصر در حالی قرار است 23 و 24 ماه می برگزار شود که تاکنون 300 نفر از اقشار و گروه‌های مختلف جامعه مصر براي نامزدی در این انتخابات نام‌نویسی کرده و بر خود نام‌ها و لقب‌های عجیب و غریبی گذاشته‌اند.

در حالی‌که کمیته انتخابات ریاست جمهوری مصر روزهای 23 و 24 می آینده را اعلام کرده است، از اواخر اسفند ماه گذشته نام‌نویسی از نامزدهای شرکت در این انتخابات را آغاز کرد.

از زمان آغاز نام‌نویسی نامزدهای انتخابات ریاست جمهوری مصر در 20 اسفندماه گذشته برابر با 10 مارس تاکنون بیش از 300 نفر از طبقات و گروه‌های مختلف اجتماعی برای نامزدی در این انتخابات نام‌نویسی کرده‌اند.

از نکات جالب در میان نامزدهایی مصری که براي شرکت در این انتخابات نام‌نویسی کرده‌اند، عناوین و لقب‌هایی است که برای خود برمی‌گزینند؛ از جمله اینکه یکی از آنها در حالی‌که نعلینی به پا داشت خود را "ابو شبشب" یعنی صاحب صندل و دمپایی راحتی معرفی کرد و از علاقه و شیفتگی‌اش نسبت به شخصيت "صدام حسین" سخن گفت و یا اینکه یکی از نامزدها که از مدعيان دروغين مهدويت است خود را "مهدی موعود" معرفی و ادعا کرد که هزار سال پیش از عربستان سعودی خارج شده است. اين در حالي است که وي 50 سال بيشتر ندارد!

از جمله مهم ترین شخصیت‌هایی که برای نامزدی در این انتخابات نام‌نویسی کرده‌اند، باید از هواداران حسنی مبارک، رئیس جمهور مخلوع مصر نام برد که پیشتر با تشکیل جماعتی به نام "فرزندان مبارک" اقدام به جمع آوری امضا بیش از 30 هزار امضا در تأیید نامزدی مجدد وی یا یکی از سران رژیمش مانند عمر سليمان یا هوادارانش براي نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری کرده‌اند.

بر این اساس و باتوجه به اقدامات صورت گرفته توسط جماعت "فرزندان مبارک" انتظار می‌رود که سرلشکر "محمد حسنی مبارک" که همان نام رئیس جمهور مخلوع مصر را بر خود حمل می‌کند، اما پسر عموي وی به شمار می‌آید، از جمله شخصیت‌های مورد حمایت براي نام‌نویسی در این انتخابات باشد؛ اگرچه وی در سخنانی اظهار کرده که وی همچون پسر عمویش بر کشور حکومت نخواهد کرد و از انقلابیون مصری حمایت مي کند.

شماری از هنرپیشه‌ها و خوانندگان مصری نیز برای نامزدی در انتخابات ریاست جمهوری مصر نام‌نویسی کرده و گروهی از طرفداران آنها در صفحات مختلف اینترنتی به حمایت از انها و تبلیغ برای آنها پرداخته‌اند.‌

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.