تاريخ : | | نویسنده : 24linuxvps
با حضور وزیر نفت و انرژی 10 کشور جهان، هفته‌جاری سومین نشست انرژی کشورهای عضو اکو در تهران برگزار می‌شود که در این اجلاس برای نخستین بار از منشور انرژی کشورهای عضو این سازمان رونمایی خواهد شد.

به گزارش مهر، سومین نشست وزیران نفت و انرژی 10 کشور عضو سازمان اکو شامل جمهوری اسلامی ایران، ترکیه، جمهوری آذربایجان، قزاقستان، ترکمنستان، قرقیزستان، ازبکستان، تاجیکستان، پاکستان و افغانستان هفته جاری در تهران برگزار می‌شود.

قرار است در این نشست سه جانبه، یک بسته جدید توسط رستم قاسمی وزیر نفت ایران به وزیران نفت و انرژی سایر کشورهای عضو اکو ارائه شود ضمن انکه در حاشیه این اجلاس دیدار و گفتگوی جداگانه ای بین وزیر نفت ایران و برخی از کشورهای عضو همچون پاکستان، ترکیه و افغانستان در دستور کار قرار گرفته است.
 
پیگیری های خبرنگار ما از بسته پیشنهادی وزارت نفت ایران به وزیران نفت و انرژی عضو اکو حاکی از آن است که در این اجلاس برای نخستین بار ایران پیشنهاد تهیه و تدوین پیش نویس منشور انرژی کشورهای عضو اکو مطرح خواهد شد.
 
در حال حاضر منشور انرژی کشورهای عضو اکو با مشارکت موسسه مطالعات بین‌المللی انرژی تدوین شده است که جزئیات آن مورد تایید دبیرکل این سازمان قرار گرفته است.
 
تشکیل منطقه ویژه اقتصادی میان کشورهای عضو اکو، تسریع در ارائه تسهیلات مالی، تجهیزات و پیگیری عضویت برخی از کشورهای منطقه برای عضویت در اکو از مهمترین محورهای برگزاری این نشست بین‌المللی سه روزه در تهران است.
 
نکته قابل توجه آن است که هم اکنون برخی از کشورهای بزرگ دارنده ذخایر گاز طبیعی جهان همچون ایران، ترکمنستان، جمهوری آذربایجان و ازبکستان از اعضای سازمان اکو هستند.
 
محمد یحیی معرفی دبیرکل سازمان اکو و رستم قاسمی وزیر نفت هم در روزهای اخیر گفتگوهایی به منظور برگزاری این اجلاس بین المللی انجام داده اند.

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.