شهردار منطقه ۲۰ با اشاره به اتمام فاز مطالعاتی اتصال خط ۶ متروی تهران به ضلع جنوب حرم حضرت عبدالعظیم (ع) از شروع عملیات عمرانی آن در نیمه دوم سال خبر داد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۲۰، عظیم بابایی با اشاره به این خبر گفت: به منظور اتصال خط ۶ متروی تهران به حرم حضرت عبدالعظیم (ع)، فاز مطالعاتی توسعه جنوبی این خط از دولت آباد به ضلع جنوب حرم حضرت عبدالعظیم (ع) به پایان رسیده است و عملیات عمرانی ساخت آن در نیمه دوم سال آغاز می‌شود.

بابایی با اشاره به اینکه طول مسیر ایستگاه دولت آباد تا حرم حضرت عبدالعظیم (ع) ۴ کیلومتر است خاطرنشان کرد: مسیر مورد اشاره در سه ایستگاه خیابان فدائیان اسلام، ضلع شمال و جنوب حرم حضرت عبدالعظیم (ع) توقفگاه خواهد داشت.

وی سهولت دسترسی شهروندانی که از مترو استفاده می‌کنند به حرم حضرت عبدالعظیم (ع) را از اهداف مهم این پروژه برشمرد و تصریح کرد: در حال حاضر شهروندان از طریق دو ایستگاه مترو جوانمرد قصاب و شهرری با استفاده از ناوگان حمل و نقل عمومی به حرم حضرت عبدالعظیم (ع) دسترسی دارند.

بابایی با اشاره به اینکه عملیات حفاری و توسعه شمالی خط ۶ متروی تهران نیز به صورت همزمان انجام می‌شود یادآور شد: عملیات حفاری توسعه جنوبی این خط به صورت نیمه مکانیزه است و اعتباری بالغ بر هزار و ۴۰۰ میلیارد ریال برای ساخت آن در نظر گرفته شده است.

شهردار منطقه ۲۰ در ادامه با اشاره به اینکه شهرری سومین شهر زیارتی کشور محسوب می‌شود بر لزوم توسعه حمل و نقل عمومی و سهولت دسترسی شهروندان به نقاط مهم شهر تاکید کرد.


رپورتاژ
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران
آپسان موتورز پارس

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.