رهبر اکثریت دموکرات ها در سنای آمریکا از آمادگی این مجلس برای تصویب قطعنامه ای با هدف تشدید تحریم ها علیه ایران و تاکید بر حمایت آمریکا از رژیم صهیونیستی علیه ایران خبر داد.

به گزارش فارس به نقل از نشریه آمریکایی «هیل» چاپ کنگره، «هری رید» رهبر اکثریت دموکرات‌های سنای آمریکا از موافقت قریب به اتفاق قانونگذاران سنای کنگره برای ارائه قطعنامه ای خبر داد که بر حمایت از رژیم صهیونیستی تاکید می کند و در عین حال تحریم ها علیه ایران به بهانه فعالیت های هسته ای تهران را تشدید می کند.

بر اساس نوشته نشریه هیل، این سناتور دموکرات آمریکایی از ایالت «نوادا» روز گذشته (دوشنبه) اعلام کرد که سنا درباره این قطعنامه ضد ایرانی و حامی رژیم صهیونیستی با عنوان «S. Res. 65» وارد بحث خواهد شد و بعد از ظهر روز چهارشنبه هفته جاری نیز آن را به رای خواهد گذاشت.

این قطعنامه توسط «لیندسی گراهام» سناتور جمهوریخواه از ایالت «کارولینای جنوبی» ارائه شده است که ضمن تاکید مجدد بر حمایت واشنگتن از تل آویو، ایران هسته ای را تهدیدی برای غرب معرفی می کند.

این قطعنامه در عین حال از اجرای کامل تحریم های آمریکایی و بین المللی علیه ایران پشتیبانی می کند.

در متن این قطعنامه آمده است که اگر رژیم صهیونیستی مجبور به اقدام نظامی علیه برنامه هسته ای ایران در جهت دفاع از خود شود، دولت آمریکا باید حمایت های دیپلماتیک، نظامی و اقتصادی لازم از تل آویو را تامین کند.

قطعنامه طرح شده از سوی گراهام احتمالا به تصویب خواهد رسید زیرا حمایت 91 قانونگذار سنا را دارد.

این خبر در شرایطی گزارش می شود که روزنامه صهیونیستی «تایمز اسرائیل» نیز اخیرا گزارش داده است که مجلس نمایندگان نیز درصدد است لایحه ای ضد ایرانی با عنوان «H.R. 850» ارائه کند که به «باراک اوباما» رئیس جمهوری آمریکا این قدرت را می دهد که هر شرکتی را که مشغول معامله با ایران باشد، تحریم کند؛ قدرتی که می تواند منجر به گسترش تحریم های فعلی اعمال شده علیه ایران از بخش های مالی و انرژی به بخش های تولیدی و سایر بخش هایی که نقشی کلیدی در انعطاف پذیری ایران دارند، شود.

این لایحه نیز قرار است چهارشنبه هفته جاری به بحث گذاشته شود.

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.