تاريخ : | | نویسنده : 24linuxvps
 برگزیدگان و شایستگان تقدیر بیست‌وششمین دوره جایزه کتاب فصل یکشنبه هشتم دی با حضور سیدعباس صالحی، معاون فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، در سرای اهل قلم معرفی می‌شوند. در این دوره 10 اثر برگزیده و 30 کتاب شایسته تقدیر شناخته شده‌اند.
 
به گزارش ایسنا،‌ در بیست‌و‌ششمین دوره جایزه کتاب فصل کتاب‌های انتشاریافته در فصل تابستان سال جاری بررسی شدند. در این دوره 4005 عنوان کتاب منتشرشده مورد ارزیابی قرار گرفت که از آن میان 185 اثر به مرحله دوم داوری‌ها راه یافتند.
 
بر اساس گزارش دبیرخانه این جشنواره، تعداد آثار ارزیابی‌شده در این دوره نسبت به دوره بیست‌وپنجم جایزه کتاب فصل افزایش داشته است. در دوره بیست‌وششم تعداد آثار ارسالی به دبیرخانه 4005 عنوان کتاب اعلام شد که در مقایسه با 3646 عنوان اثر در دوره بیست و پنجم، 359 اثر به تعداد آثار ارسالی به دبیرخانه افزوده شده است.
 
در مرحله دوم داوری‌ها نیز در بیست‌و‌ششمین دوره جایزه کتاب فصل در مجموع 185 اثر به مرحله دوم داوری راه یافته است، در حالی‌که این آمار در دوره قبل 139 اثر بود. تعداد آثار راه‌یافته به مرحله دوم این دوره نشان‌دهنده افزایش 46 اثر راه‌یافته به مرحله دوم داوری‌هاست.
 
شمار آثار داوری‌شده در این دوره به تفکیک موضوعات بدین قرار است: کلیات 59، فلسفه و روانشناسی 202، دین 530، ‌علوم اجتماعی 801، زبان 81، علوم خالص 126، علوم کاربردی 578، هنر 216، ادبیات 544، تاریخ و جغرافیا 355 و کودک و نوجوان 513 عنوان.
 
در بیست‌و‌ششمین دوره جایزه کتاب فصل در مجموع 10 اثر برگزیده شدند که 6 اثر در بخش تألیف، 2 اثر در بخش ترجمه و 2 اثر در بخش تصحیح هستند. همچنین 30 اثر نیز شایسته تقدیر شناخته شدند که از میان آن‌ها 15 اثر تألیف، 14 اثر ترجمه و یک اثر در بخش تصحیح است.
 
آیین اختتامیه بیست‌و ششمین دوره جایزه کتاب فصل یکشنبه هشتم دی‌ماه 92 ازساعت 15:30 در سرای اهل قلم به نشانی خیابان انقلاب، خیابان فلسطین جنوبی، کوچه خواجه نصیر، شماره 2، سرای اهل قلم برگزار می‌شود.


رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.