تاريخ : | | نویسنده : 24linuxvps
مرد جوان وقتي متوجه رفتارهاي خشن دامادشان شد، او را با شليك گلوله كشت.
به نوشته اعتماد، روز يكشنبه مرد جواني در تماس با پليس خرم آباد از قتل برادرش خبر داد. بي‌درنگ گروهي از ماموران پليس آگاهي به محل وقوع جنايت در حاشيه شهر رفتند. در بررسي‌هاي اوليه مشخص شد مقتول به اسم جواد كه 29 ساله است به علت اصابت دو گلوله اسلحه شكاري به سينه‌اش به قتل رسيده است. با دستور بازپرس پرونده جسد به پزشكي قانوني منتقل شد و ماموران در اولين گام به تحقيق از همسر مقتول پرداختند.
زن جوان در بازجويي‌هاي اوليه منكر هرگونه اطلاعي از قتل شد اما سرانجام لب به اعتراف گشود و گفت: چند سالي است كه با جواد ازدواج كرده‌ام اما به علت اينكه نمي‌توانيم بچه‌دار شويم هر روز درگيري داشتيم و همسرم مرا مورد ضرب و شتم قرار مي‌داد.

روز حادثه نيز بارديگر سركوفت‌هاي او در مورد مشكل بارداري‌ام باعث شد با يكديگر درگير شويم. ساعتي بعد از دعوا وقتي برادرم صورت كبودم را ديد علت را پرسيد كه من نيز موضوع كتك‌هاي جواد را گفتم. برادرم نيز عصباني شد و با تفنگ شكاري همسرم او را به قتل رساند. اكنون نيز اطلاعي از او ندارم. برادرم به نام كاظم بعد از قتل از خانه فرار كرد.
با شناسايي هويت قاتل تحقيقات ماموران براي دستگيري برادر زن قاتل آغاز شد و ساعتي بعد خبر رسيد مرد قاتل هنگام خروج از شهر شناسايي و دستگير شده است.
با انتقال متهم به اداره آگاهي او دربازجويي‌ها گفت: دامادمان مرد خشني بود و به خاطر بچه‌دار نشدن خواهرم، هميشه او را كتك مي‌زد. روز حادثه وقتي حال خواهرم را ديدم به علت رفتارهاي جواد جانم به لبم رسيد و او را كشتم.
سرهنگ دالوند، رييس پليس آگاهي استان لرستان با بيان اينكه متهم براي تحقيقات بيشتر در اختيار پليس آگاهي است به خبرنگار ما گفت: قتل در كشور به علل مختلفي رخ مي‌دهد كه بيشتر آنها به دليل اعتياد، مشكلات رواني، اختلافات خانوادگي و قبيله‌يي و مسائل ناموسي است.

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.