تاريخ : | | نویسنده : 24linuxvps

 

 

متروی آزادی, تونل متروی آزادی

 

 

  

 

 

 پليس آگاهی تهران بزرگ از دستگيری زورگير تونل متروی آزادی که عمدتا طعمه‌های خود را از ميان زنان انتخاب می کرد خبر داد.

 

پلیس:ساعت 10 صبح روز جمعه 7 بهمن سال جاري، مأموران کلانتري 150 تهرانسر در حين گشت‌زني در اتوبان آزادگان به جواني به اسم مجيد 31 ساله مشکوک شدند که در بازرسي بدني اين فرد موفق به يافتن چندين دستگاه گوشي تلفن همراه متعلق به افراد غير شدند.

با انتقال متهم به کلانتري و انجام تحقيقات مقدماتي وي به عنوان يکي از مجرمان سابقه‌دار مورد شناسايي قرار گرفت که پيش از اين چندين بار توسط مأموران کلانتري 150 تهرانسر دستگير شده بود.

 

با تشکيل پرونده مقدماتي و به دستور داديار شعبه سوم داسراي امور جنايي تهران، پرونده جهت رسيدگي تخصصي در اختيار پايگاه پنجم پليس آگاهي تهران بزرگ قرار گرفت.

با آغاز تحقيقات، کارآگاهان پايگاه پنجم در اولين مرحله از تحقيقات پليسي خود با بررسي سوابق مجرمانه متهم اطلاع پيدا کردند که مجيد يکي از مجرمان سابقه‌داري است که بارها به اتهام ارتکاب جرايم مختلف در طول سال‌هاي گذشته، دستگير و روانه زندان شده است و در حال حاضر نيز اعتياد شديدي به مصرف موادمخدر از نوع شيشه دارد.

 

کارآگاهان پايگاه پنجم، در ادامه تحقيقات خود موفق به شناسايي صاحب يکي از گوشي‌هاي تلفن همراه کشف شده از متهم شدند. صاحب گوشي تلفن همراه خانمي حدودا 45 ساله بود که پس از حضور در پايگاه پنجم، در حالي‌که پس از شناسايي متهم به شدت شروع به لرزيدن کرده بود، در اظهارات خود به کارآگاهان گفت: در ساعت يک ربع به هفت صبح روز 7 بهمن از شهرک فرهنگيان به سمت تونل مترو آزادي که به محل گذر افراد تبديل شده، به صورت پياده در حال حرکت بودم که متوجه شدم که يک نفر از پشت سر در حال تعقيب کردن من است.

 

وي ادامه داد: بيشتر از چند متر وارد تونل مترو نشده بودم که ناگهان همين آقا که پشت سر من بود، به سمت من حمله کرد و قصد داشت تا مرا مورد اذيت و آزار قرار دهد که شروع به داد و فرياد زدن و کمک خواستن کردم که ناگهان دستانش را در مقابل دهانم گذاشت و عنوان کرد: هيچ کس در اينجا صدايت را نمي‌شنود؛ در همين لحظه و در حاليکه تلاش مي‌کردم تا با داد زدن، از مردم کمک گرفته تا مرا از دست او نجات دهند ناگهان کيف دستي همراهم را از دستم بيرون کشيد و گوشي تلفن همراه و وجود نقد داخل کيف را به همراه ديگر مدارک شناسايي سرقت کرد و به سرعت از محل متواري شد.

 

با  شناسايي متهم از سوي شاکي پرونده که در اظهارات خود، متهم دستگير شده را به صورت 100 درصد به عنوان سارق زورگير مورد شناسايي قرار داده بود، کارآگاهان پايگاه پنجم در ادامه تحقيقات خود با شناسايي سرقت‌هاي مشابه اطمينان پيدا کردند که سرقت‌هاي مشابه ديگري در محدوده تونل مترو آزادي محدوده زيرگذري که به محل عبور شهروندان تبديل شده به وقوع پيوسته که متأسفانه بيشتر مالباختگان که عمدتا از ميان زنان هستند، از پيگيري پرونده خودداري کرده و همين موضوع و عدم طرح شکايت از سوي آنها زمينه ادامه فعاليت‌هاي مجرمانه متهم را ايجاد کرده است.

 

سرهنگ کارآگاه علي اکبر اسدي، رئيس پايگاه پنجم پليس آگاهي تهران بزرگ، در توضيح اين خبر گفت: در حال حاضر تحقيقات جهت شناسايي ديگر جرايم متهم و همچنين دعوت از مالباختگاني که مورد سرقت اموال و غيره قرار گرفته‌اند در دستور کار کارآگاهان پايگاه پنجم قرار گرفته است لذا از همه مالباختگان و شهرونداني که در محدوده مترو آزادي مورد سرقت اموال و غيره قرار گرفته‌اند دعوت مي‌شود تا براي طرح شکايت و شناسايي متهم به پايگاه پنجم پليس آگاهي تهران بزرگ واقع در خيابان وحدت اسلامي مراجعه و اطمينان داشته باشند که هويت آنها به همراه هرگونه اظهارات آنها در خصوص طرح شکايت و پيگيري آن در نزد پليس کاملاً محرمانه و محفوظ باقي خواهد ماند.... / police.irرپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.