بلاتر: آلمان ها با رشوه میزبان جام جهانی شدند/ فدراسیون آلمان: حرف های رئیس فیفا کذب محض است!

 بدنبال قطعی شدن رشوه گیری دو عضو ارشد فیفا در سالهای گذشته ، سپ بلاتر رییس فیفا با افشاگری تازه ای به ابعاد گسترده تری از فساد مالی بزرگترین سازمان ورزشی جهان اشاره کرد.

 

اخبار,اخبار جدید,اخبار جالب

 

بلاتر در گفتگویی با روزنامه سویسی بلیک در عوض پاسخ به این سوال که آیا میزبانی جامهای جهانی 2018 و 2022 توسط روسیه و قطر خریداری و رشوه هایی بابت اعطای میزبانی از سوی برخی مسئولان این کشورها به فیفا پرداخت شده ، به بازیهای جام جهانی 2006 اشاره کرد و گفت :«خرید جام جهانی ....یادم می آید زمانی که برای میزبانی جام جهانی 2006 رای گیری می کردیم در آخرین دقایق یک نفر از اتاق خارج شد تا در عوض اینکه آرا دو نامزد اصلی –آلمان و آفریقای جنوبی- ده به ده برابر  باشد ، برتری ده به نه به نفع آلمانها باشد و این کشور میزبان شود.همه چیز ناگهان به سود یک طرف تمام شد و رفت. شاید هم من آن زمان زیادی خوش بین و ساده اندیش بودم. »زمانی که خبرنگار روزنامه سویسی از بلاتر سوال کرد نسبت به خریداری میزبانی جام جهانی 2006 از سوی آلمانها مشکوک است ، بلاتر با جدیت پاسخ داد :«من نه مشکوکم و نه حدس می زنم . من متوجه وقوع این اتفاق شدم !»

 

بدنبال این ماجرا هلموت سندبروک دبیر کل فدراسیون فوتبال آلمان با رد اظهارات بلاتر در بیانیه ای رسمی در سایت این فدراسیون نوشت :«گفته های بلاتر کاملا بی اساس است و تنها در جهت انحراف رسانه ها و افکار عمومی از روند افشای سوابق فساد مالی در فیفا بیان شده است . من امروز به زوریخ می روم تا درباره این موضوع با اعضای کمیته حقیقت یاب مذاکره کنم .چنین اتهاماتی قطعا تبعات سنگینی برای بلاتر خواهد داشت. »

 

بکن باوئر رییس کمیته برگزاری جام جهانی 2006 هم به بیلد گفت :«اصلا نمی توانم این حرفهای بلاتر را درک کنم. اصلا تعداد آرا در رای گیری مزبور و اختلاف ما و آفریقای جنوبی مطرح نیست . هشت کشور اروپایی همه به ما رای دادند و این موضوع تعیین کننده بود. چارلز دمپسی نیوزلندی هم که از جلسه بیرون رفت به ما قول داده بود تا به آلمان رای دهد ولی بخاطر اختلاف با فدراسیون فوتبال اقیانوسیه ترجیح داد از جلسه بیرون رود واگر او هم در جلسه بود اختلاف آرا بیشتر به نفع ما می شد»/خبرآنلاینرپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.