تاريخ : | | نویسنده : 24linuxvps

عصر ايران - در پی اظهارات فاطمه رجبی - همسر دکتر الهام ، سخنگوی دولت - موج بزرگی از انتقادات اشخاص و گروه های سیاسی ، مطبوعاتی و مردمی در نقد رویکرد توهین آمیز رجبی به وجود آمد که طی آن هم اصولگرایان ، هم گروه های دوم خردادی و هم جریان های مستقل به تقبیح توهین های بی پرده همسر دکتر الهام به " سید محمد خاتمی ، رییس جمهور سابق ایران" پرداختند .
 به گزارش "عصر ايران "در پی این همگرایی ، برخی رسانه های مدافع افکار رجبی پروژه منزه سازی وی را در پیش گرفته اند . از جمله در یکی از رسانه های این جریان ، یادداشت زیر منتشر شده است که  "عینا" منعکس می شود و البته قضاوت با بینندگان عصر ايران:

           فاطمه رجبی را دریابید

 صاحبان قدرت و ثروت آنها که به حق مافیای قدرت در ایران نام گرفته اند آنها که دردشان تنها چاپیدن ملت ماست آنها که زوزه هایشان برای رسیدن به قدرت برای خود قدرت است توطئه ای را برای از پای انداختن شیر زنی به نام فاطمه رجبی طراحی نموده اند.

 فاطمه رجبی برای من نه به عنوان همسر جناب آقای الهام بلکه به عنوان یک شیر زن یک انقلابی حقیقی یک منادی عدالت یک شبه ابوذر قابل احترام است .

او در زمانی که کرکسهای قدرت طلب منادیان حق خواهی را به زندان و شلاق محکوم می کنند فریاد عدالتخواهی سر داد.

 اینک آنها که در خیمه های عشق قدرت در نیاوران در زعفرانیه در کاخهایی بنا شده بر خون مستضعفین زندگی می کنند ،آنها که اروپا حیاط خلوت خود و فرزندانشان می باشد ، آنها که فرزندانشان با روح تکبر و نخوت بزرگ شده اند، آنها که کارخانه ها و خانه هایشان به نام اعوان و  انصارشان هست که نکند نامی از آنها آورده شود ، آنها که از نام استشهادیون جهان اسلام چون سگ بر خود می لرزند، آنها که بدروغ دم از ولایت عشق و خمینی می زنند اما یادشان رفته که آن پیر جماران فریاد برآورد که زی طلبگی را رها نکنید که مغضوب ملت می شوید تصمیم دارند صدای حق خواهی یک شیر زن را خاموش کنند .

آری ،فاطمه رجبی خواهر من است ،خواهر توست ؛ او مام میهن است .هر که عدالت را در این سرزمین فریاد کند برادر من است ،خواهر من است ،هر که از ظلم نترسد از قدرتمندان گردن کلفت قداره بند نترسد هم کیش من است .

او نماینده شیرزنان ایران است آن خواهرانی که در جبهه های نبرد زخم تو را می بستند آنها که هنگام نیاز بی هراس از زوزه کفتارهای بعثی سلاح بر دست می گرفتند .
او نماینده زینب است  او خواهر ماست، ناموس خلقت است بواسطه فریاد عدالتخواهانه اش نگذارید بخاطر توطئه ها صدایش خاموش شود .


زندگی

چون قفسی است

قفسی تنگ

پر از تنهایی

و چه خوب است 

لحظه غفلت آن زندانبان

بعد از آن هم

پرواز................رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.