تاريخ : | | نویسنده : 24linuxvps
حضور منتقدان و ارائه نقطه نظراتشان در برنامه نود از جمله نقاط قوت اين برنامه است و سازمان هيچ تصميمي مبني بر توبيخ و يا اخراج اين مجري - کارشناس توانمند در دستور کار خود ندارد.
برنا:يک منبع آگاه در شبکه سوم سيما با اعلام اين نکته که برنامه نود از جمله قوي ترين برنامه هاي ورزشي تاريخ صدا و سيماست، شايعه اخراج عادل فردوسي پور به خاطر حضور صفايي فراهاني در برنامه دوشنبه شب را تکذيب کرد.

بدنبال انتشار برخي اخبار مبني بر اعتراض شديد به مديران سازمان صدا و سيما و بويژه شبکه سوم سيما و برنامه ورزشي نود، يک منبع آگاه خبر اخراج فردسي پور را تکذيب کرد.

اين در حالي است که در برنامه اين هفته نود با دعوت از صفايي فراهاني و نماينده سازمان تربيت بدني (که بنا به دلايلي در برنامه حضور نيافت) به رفع ابهاماتي درباره حضور علي آبادي در انتخابات رييس فدراسيون فوتبال پرداخته شد.

در اين برنامه ضمن ايراد برخي ضعف هاي مديريتي صفايي فراهاني در امر اطلاع رساني و بيان تناقض گويي هاي وي، برخي نقاط ضعف کميته انتقالي فدراسيون فوتبال و سازمان تربيت بدني مطرح شد.

فردوسي پور نيز که مانند هميشه به خوبي از عهده اجراي برنامه و حتي مشاجرات صفايي فراهاني و کيومرث هاشمي برآمد، با ارائه مستنداتي سعي در انجام وظيفه اصلي رسانه ملي در انعکاس اخبار و تنوير افکار عمومي پرداخت که بارها از سوي کيومرث هاشمي، معاون سازمان تربيت بدني مورد تجليل واقع شد.

پس از پخش اين برنامه و با توجه به برخي نکات گفته شده از سوي صفايي فراهاني در برنامه و طولاني شدن مدت برنامه شنيده شد که برخي صدا و سيما و بويژه مديريت شبکه سوم سيما را تحت فشار قرار دادند تا عادل فردوسي پور، تهيه کننده اين برنامه را توبيخ و از سازمان اخراج کنند.

بنا بر اين گزارش خبرنگار باشگاه جواني خبرگزاري برنا طي تماس تلفني ، يکي از مديران شبکه سوم سيما خبر اخراج فردوسي پور را تکذيب کرد و گفت: حضور منتقدان و ارائه نقطه نظراتشان در برنامه نود از جمله نقاط قوت اين برنامه است و سازمان هيچ تصميمي مبني بر توبيخ و يا اخراج اين مجري - کارشناس توانمند در دستور کار خود ندارد.

وي البته دليل تکذيب نشدن خبر منتشره را سياست سازمان در قبال برخي اخبار غيررسمي دانست و تصريح کرد: هفته آينده و با پخش برنامه نود و با حضور عادل فردوسي پور اينگونه شايعات خود به خود تکذيب مي شود.

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.