تاريخ : | | نویسنده : 24linuxvps

پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ به منظور تسهیل حرکت وسایل نقلیه و ایمنی تردد شهروندانی که در روز انتخابات در حوزه های رای گیری حضور به هم می رسانند، مقررات ویژه ای را به اجرا در می آورد.
 
به گزارش مهر، پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ به منظور تسهیل حرکت وسایل نقلیه و ایمنی تردد شهروندانی که در روز جمعه 24/12/86 در حوزه های رای گیری حضور به هم می رسانند، مقررات ویژه ای را به شرح زیر به مرحله اجرا در می آورد:

1- توقف اتومبیل و موتورسیکلت در اطراف شعب اخذ رای که موجب سد معبر و ترافیک بشود ممنوع بوده و در صورت مشاهده، وسیله نقلیه پارک شده به محل امن دیگری منتقل خواهد شد.

2- تردد بی مورد موتور سیکلت در اطراف شعبه های اخذ رای غیر مجاز بوده و از راکبین درخواست می شود از تردد در اطراف شعب مذکور خودداری نمایند.

3- به همراه داشتن اوراق مالکیت، کارت مشخصات خودرو و گواهینامه رانندگی به هنگام کنترل های مقطعی به تمامی رانندگان و موتور سواران توصیه می گردد.

4- تردد کلیه وسایل نقلیه سنگین به استثنا کامیون های حامل سوخت و مواد فاسد شدنی از ساعت 6 صبح مورخه 24/12/86 تا پایان ساعت رای گیری در معابر شهری ممنوع اعلام می گردد.

پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ با بکارگیری کلیه امکانات جهت برگزاری هر چه باشکوه تر انتخابات جمعه آتی در خدمت شهروندان بوده و درخواست می نماید، رانندگان ضمن رعایت کامل مقررات با عوامل مستقر همکاری لازم به عمل آورند، در همین ارتباط مرکز فرماندهی و کنترل با شماره تلفن 66935577 و شماره 110 به صورت شبانه روزی پاسخگوی تماس گیرندگان عزیز خواهد بود.  

رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.