رييس دفتر مقام معظم رهبري در چهارمين نشست هم‌انديشي مديران سيما تاکيد کرد: رسانه ملي زبان گويا و برنده اسلام است و فرياد رساي اسلام را به گوش جهانيان مي‌رساند.

به گزارش ايسنا، حجت‌الاسلام محمدي گلپايگاني تصريح کرد: هيچ مجموعه‌اي نقش تاثيرگذار صداوسيما را در جمهوري اسلامي ندارد و اين تکنولوژي در خدمت اسلام و انقلاب اسلامي است.

رييس دفتر مقام معظم رهبري با تاکيد بر اين که مردم ديگر کشورها در بيداري اسلامي از ايران اسلامي الگو مي‌گيرند، نقش شبکه‌هاي صدا و سيما از جمله شبکه العالم را در اين خصوص ستود و با استقبال از افزايش شبکه‌هاي سيما ابراز اميدواري کرد اين شبکه‌ها روز به روز توسعه يابد.

حجت الاسلام محمدي گلپايگاني خطاب به مديران سيما گفت: فعاليت و خدمات شما در صدا و سيما ذخيره روز قيامت شما است، با وضو سرکار حاضر شويد و براي اعتلاي حق بکوشيد و فرياد رساي اسلام را به گوش جهانيان برسانيد . وي با اشاره به حضور فراگير تلويزيون در جامعه و خانه هاي مردم، با تقدير از مديران سيما خواست که برنامه‌هاي خوبي را براي مردم توليد کنند.

حجت الاسلام محمدي گلپايگاني در بخش ديگري از سخنان خود بيان درس هايي از روش، سيره و اخلاق نبي مکرم اسلام (ص) را مورد توجه قرار داد و با استناد به قرآن کريم و فرمايشي از اميرالمومنين علي (ع) در فضيلت پيامبر گرامي(ص) گفت: پيامبر حليم، شجاع، عادل، سخي و متواضع ترين مردم و صاحب اخلاق نيکو بود.رييس دفتر مقام معظم رهبري با تشريح ديگر ويژگي‌هاي اخلاقي و زندگي سراسر درس خاتم پيامبران (ص) از جوانان خواست که قدردان زحمات و تلاش هاي پدر و مادر خود باشند و به آنها نيکي و احسان کنند.

حجت الاسلام محمدي گلپايگاني پذيرش عذرخواهي ديگران، اهل مزاح و خوش برخورد بودن، پاسخ ندادن بدي به بدي، بخشيدن و عفو کردن، سبقت در سلام کردن، مهرباني و عطوفت، ذکر گفتن و شروع و پايان کلام با نام خدا را از جمله ويژگي هاي اخلاقي و رفتاري نبي رحمت (ص) بر شمرد.

چهارمين نشست هم‌انديشي مديران سيما شب گذشته (18 دي ماه ) مصادف با چهارده صفر در سالن رضوان ساختمان اصحاب الحسين برگزار شد.


رپورتاژ
انتخاب جراح بینی - بهترین جراح بینی
شناخت کلی از محصولات فلزی و انواع آن
جشن عروسی
همه چیز درباره جراحی زیبایی بینی
حمل نخاله ساختمانی و ضایعات عمرانی
جراحی زیبایی سینه و پروتز
دوربین مداربسته دیجی همکار
جدیدترین تجهیزات تالار
آیا گنج یاب ها شبیه فلزیاب و طلایاب هستند؟ - شرکت فلزیاب تیوا
دوربین مداربسته
چاپ کتاب در یک ماه با هزینه زیر یک میلیون تومان
پاسخ به 7 سوال رایج در مورد عصب کشی دندان
پذیرش مقاله در مجلات معتبر ISI و اسکوپوس
روغن خراطین
تفاوت دینگ با اپلیکیشن‌های تاکسی‌یاب آنلاین
انجام پایان نامه مدیریت
تاریخچه تغییر سرمربی در تیم استقلال تهران
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
زمان دقیق شرف الشمس در سال ۹۷ چه زمانی است؟
نمایندگی برندها در ایران

لینک های مفید
آموزش مجازی | تور مسافرتی | خودرو | تور استانبول |

قدرت گرفته از : پانا بلاگ


.: :.